Már a nyitás előtt bajba kerültek a balatoni éttermek A nyári szezon küszöbén a legtöbb balatoni vendéglátós nem a vendégek számától tart. Sokkal inkább attól, hogy lesz-e egyáltalán elég ember a konyhában és a pult mögött. A helyzet odáig fajult, hogy több étterem és büfé már a szezon kezdete előtt kénytelen volt zárva maradni, mert nem talált megfelelő szakembereket.
Szerző: Gergely Csaba | | 4 perc olvasás