Az udvarlás napjainkban, már korántsem olyan egyszerű, mint volt. Régebben egyértelmű meg voltak határozva a „randi-etikett” szabályai és mindenki ezt követte. A férfi kinyitotta az ajtót a nő előtt, le- és felsegítette a kabátját, és legkésőbb kilencre hazavitte. A párok az első randin egy cukrászdába mentek, a másodikon egy kis étterembe, a harmadik egy házibuliban és a negyedik randi leggyakrabban már az esküvő volt.
Szerző: Rátalálsz.hu | | 4 perc olvasás